LOS VIVANCOS – tie ir brāļi, kuriem jau no bērnības piemīt izcili talanti – viņi gan dzied, gan dejo, gan spēlē dažādus mūzikas instrumentus. Publiku vienmēr sajūsmina viņu aizrautīgais temperaments.

Brāļi dzimuši Spānijā, Barselonā un kļuvuši pazīstami jau pusaudža vecumā. Viņi sāka dejot, jau būdami bērni. Puiši bija izdomājuši savu numuru – tā bija deja ar akrobātikas elementiem, kas strauji iekaroja publikas atzinību. Par viņu talantu uzzināja visa Spānija un brāļu priekšnesumi ar sajūsmu tika uzņemti arī citviet Eiropā. Īpašu atzinību viņi izpelnījās par izcilu priekšnesumu kvalitāti.

LOS VIVANCOS dalībnieki ieguvuši lielisku izglītību labākajās mācību iestādēs, kuru prestižs pasaulē ir neapstrīdams. Pirms izveidot apvienību LOS VIVANCOS, puiši krājuši pieredzi un slīpējuši savu meistarību, iekļaujot savos priekšnesumos dažādu tautu un kultūru muzikālās tradīcijas.

2004. gadā pasaule ieraudzīja izcilu izrādi – septiņu brāļu apvienības LOS VIVANCOS flamenko šovu, kas jau no parādīšanās brīža iekaroja klausītāju un skatītāju sirdis un joprojām sajūsmina ļaudis visā pasaulē.

Izrāde „Aeternum” („Mūžība”), ar kuru apvienība LOS VIVANCOS šobrīd ceļo pa visu pasauli un oktobra sākumā ieradīsies arī Rīgā - sastāv no dejas, cirka un teātra elementiem. Tajā lieliski savijas flamenko, mūsdienu balets, akrobātikas un cīņas mākslu elementi. Izrādē ir daudz vizuālo efektu un interesantu skatuves risinājumu. „Aeternum” - tas ir stāsts par labo un ļauno, metafora par nemirstību, ko cilvēkam dāvā māksla. Eņģeļi, dēmoni, vampīri, mūzika, deja, cīņas un maģija – tas ir talantīgo brāļu lolojums, kas skatītājus ievedīs noslēpumainā brīnumu pasaulē.

Izrādes mākslinieciskais konsultants – „Cirque du Soleil” izrāžu scenāriju autors un režisors, dramaturgs, horeogrāfs Danielle Finci Paska. Starp viņa daudzajiem izcilajiem darbiem var minēt 2006. gada Turīnas Olimpisko spēļu noslēguma ceremoniju, kuru ar sajūsmu novērtēja simtiem miljonu televīzijas skatītāju visā pasaulē. Viņa kontā arī izrādes „Migla”, „Lietus”, ko cirka „Eluaz” un teātra „Sunil” izpildījumā novērtējuši skatītāji visā pasaulē. Šie projekti izceļas ar dziļu un patiesu cilvēcību, garīgumu un joprojām dzīvo uz pasaules zināmākajām skatuvēm.

Mūzikas autori ir paši brāļi LOS VIVANCOS, bet tās aranžējumi un orķestra pavadījums ietilpst lieliskā komponista Fernando Velaskēza kompetencē. Viņš ir skaņu celiņu autors tādām pazīstamām kinolentēm kā „Patversme” („El Orfanato”), kas nominēta Goijas prēmijai kā labākais kino skaņas celiņš un „Džūlijas acis” („ Los Ojos de Julia”). Izrādes „Aeternum” muzikālajā partitūrā lieliski sadzīvo gan flamenko, gan roka, klasiskās mūzikas un kino mūzikas elementi, kuru iespēlējis Budapeštas simfoniskais orķestris.

LOS VIVANCOS ir bijuši īpašie viesi un horeogrāfi Milenas Farmeres (Mylen Farmer) šovā „Avant Que Lombre”, arī populārajā Sanremo festivālā kopā ar Lolu Ponco (Lola Ponco) un Džio (Gio). 2008. gadā brāļi pamanījās iegūt veselas divas princeses Stefānijas balvas pasaules cirka festivālā Montekarlo, bet viņu šovu „Dejas ar zvaigznēm” Losandželosā noskatījās vairāk nekā 35 miljoni cilvēku. Savukārt 2009. gadā LOS VIVANCOS kļuva par Meksikas šova „Las Lunas Awards” uzvarētājiem nominācijā „Labākais oriģinālais šovs”.

Brāļi LOS VIVANCOS iekaroja savus talantus vairāk nekā trīsdesmit valstīs visā pasaulē.

Iepazīstieties – LOS VIVANCOS – brāļi Ārons, Džošua, Izrails, Jūda, Kristo un Eliass! Viņu galvenais runasvīrs un pārstāvis ir Eliass. Viņš tiekas ar žurnālistiem un pārstāv „Los Vivancos” ģimeni preses konferencēs. „Los Vivancos” – tā ir brīnišķīga flamenko, baleta, cirka, teātra un mūsdienu dejas savienība! Viņu uzvedumiem piemīt dzīva, pat spridzinoša enerģētika, kas skatītājos izraisa visspilgtākās emocijas.

LOS VIVANCOS uz skatuves ir ne tikai īsti saimnieki, bet Dievi!
Dzimtajā Spānija brāļi jau sen ir slavenības. Vairāk par miljonu cilvēku trīsdesmit piecās valstīs sagaidīja viņus ar ovācijām. Kolektīvs ir populārs ne tikai Spāniski runājošo cilvēku vidū – Vācijā, Holandē, Francijā, Čehijā, Somijā un citās valstīs skatītāji ir sajūsmā no viņu šova Aeternum (Mūžība).    

Brāļi izgudroja unikālu deju stilu, kas apvieno flamenko, klasiskā baleta, akrobātikas, streetdance un cīņas mākslas elementus.

Aeternum ir patiesi maģiskā izrāde, ko veido brāļu ķermeņi, tērpi un mūzika. 

Pie šova strādā ne tikai paši brāļi, bet arī mākslinieki no visas pasaules: Daniele Finci Paska - plaši pazīstams režisors, “Cirque du Soleil” šovu režisors, Olimpisko spēļu Turīnā un Sočos noslēguma ceremoniju autors, vairāku Marijas teātra izrāžu autors un režisors; Džūlija Hamelina -  prestižās avangarda cirka kompānijas Cirque Éloize un  Cirque du Soleil līdzdibinātāja; Oskara īpašnieks komponists Fernando Velaskes kura aranžējumi apbrīno. Mūziku šovam ierakstīja Budapeštas simfoniskais orķestris, piedaloties vairāk nekā 100 muzikantiem.  

Eliass

Eliass ir pabeidzis slaveno “Qüanticoh Independent School” mākslas skolu Vankuverā un Profesionālo deju konservatoriju “Instituto del Teatro” Barselonā, kā arī turpināja izglītības ieguvi  plaši pazīstamajā deju skolā “Netherlands Ballet Theatre” un flamenko studijā “Amor de Dios” Madridē.

Viņš bija uzveduma “Gypsy Soul” mākslinieciskais vadītājs un pēc viesizrādes Kanādā, kurā piedalījās  arī kā galvenais dejotājs, mākslinieka nopelnus atzina žurnāls “Okanagan Life”.

Uzstājoties Lasvegasā, Eliass tika atzīts par Jaunu Flamenko karali un pēc Margo Torea (Spāņu biedrības Lasvegasā dibinātāja un priekšsēdētāja) un Karolas Rae (Nevadas Universitātes Deju fakultātes dibinātāja) ielūguma Eliass vadīja seminārus Nevadas Universitātē.

Eliass ar savu uzvedumu “Flamenco Ivankos” uzstājās Tokijā, bet ar Manolo Karrasko “Aires del Sur” kā dejotājs un čellists uzstājās Ķīnā un Spānijā. Kā galvenās lomas izpildītājs “Ballet Español de Rafael Aguilar” uzvedumos  “Carmen Flamenco” un “Bolero Flamenco” Eliass uzstājās Vācijā, Nīderlandē, Austrālijā un Jaunzēlandē.

Uzstājoties kā galvenais čellists Okanagas Simfoniskajā orķestrī, mākslinieks saņēma “Kiwanis Music Festival”apbalvojumu, ka labākais muzikants.

Kopā ar Fabio Testi, spēlējot galveno lomu, Eliass piedalījās mūziklā “Zorba el Griego”. Galveno lomu – dzejnieku Rafaelu Alberti, viņš nospēlēja arī uzvedumā “Poetas del Alma.

Vēlāk viņš kopā ar brāļiem nodibināja trupu “Los Vivancos”, kas, debitējot Eiropā, saņēma vislabākās atsauksmes.   

Džošua

Piedzima Barselonā, kopš bērnības studēja mākslu “Qüanticoh Independent School” Kanādā. 10 gadu vecumā mācījās spēlēt dažādus mūzikas instrumentus – vijoli, trompeti, basģitāru un čello, bet rezultātā izvēlējas flamenko sitamo instrumentu.

 Džošua 13 gadu vecumā spēlēja Amsterdamas Jauniešu Simfoniskajā orķestrī un mācījās slavenajā Nīderlandes baleta teātra deju skolā un 16 gadu vecumā kā horeogrāfs un solists „Gypsy Soul“ trupas sastāvā piedalijās vairāk nekā 100 uzvedumos Kanādā, bet jau 18 gadu vecumā kļuva par trupas “National Art Company of USA” pirmo dejotāju un uzstājās ASV.

Pēc diviem gadiem Džošua iestājās Professionālajā deju konservatorijā “Instituto del Teatro” Barselonā un vēl pēc diviem gadiem ar izcilību to pabeidza.

22 gadu vecumā Džošua kļuva par solistu flamenko uzvedumā“Somorrostro”, kuras vadītājs un horeografs bija Havjērs Latorre, bet pēc gada kļuva par galveno dejotāju Džoakina Kortesa trupā “De Amor y Odio”, kas uzstājās pasaules lielākājās galvaspilsētās. Nepieciešamības gadījumos viņš aizvietoja Džoakinu Kortesu.

25 gadu vecumā Džošua kļuva par solistu mūsdienu deju trupā “Nafas Dance Company” Patrika Debana vadībā, bet 26 gadu vecumā kā teātra “Ballet Español de Rafael Aguilar“ galvenais dejotājs ar  uzvedumiem “Carmen Flamenco” un “Bolero Flamenco” apceļoja visu pasauli.

Savas karjeras laikā Džošua piedalījās vairākos televīzijas pasākumos un festivālos Eiropā un Amerikā.

Pašlaik, visu savu laiku viņš velta deju trupai “Los VIVANCOS”, ar kuru ceļo apkārt pasaulei.    

Kristo

Dzimis Reusā, kopš bērnības studēja klasisko baletu. Kristo pabeidza “Qüanticoh Independent School” Kanādā, kā arī mācījās plaši pazīstamajā Nīderlandes baleta teātra deju skolā un vēlāk pabeidza Profesionālo deju konservatoriju “Instituto del Teatro” Barselonā. Vēlāk viņš saņēma grantu mācībām Londonas Nacionālajā Studijā klasiskā baleta nodaļā. 

Kristo spēlēja čello Amsterdamas jauniešu simfoniskajā orķestrī un uzstājās Kanādā kopā ar “Gypsy soul” deju trupu.

Kopā ar citiem pazīstāmiem māksliniekiem no 10 valstīm viņš pārstāvēja Spāniju IX Gala koncertā „Rīgas zvaigznes“ Latvijā.

Bija galvenais dejotājs “Scottish Ballet” 2003. – 2006.gadā, piedaloties sekojošajās izrādēs:

 • Džordža Balančīna Apollo
 • Džordža Balančīna Epizodes
 • Džordža Balančīna Četrri temperamenti
 • Džordža Balančīna Rubīni
 • Viljama Forsite Artefakts
 • Ešlijas Peidžas Krāpšanas, meli, zādzība
 • Ešlijas Peidžas Pelnrušķīte
 • Ešlijas Peidžas 32 kriprogramas
 • Stivena Petronio VidējaVecumaDžordž
 • Ešlijas Peidžas Riekstkodis
 • Frederika Eštona Fasāde.

Kristo bija galvenais dejotājs flamenko trupā “Torres del Alba”, īpašais viesis “Certamen Coreográfico de Castellón de la Plana”, ka arī saņēma“Certamen Nacional Coreográfico de Flamenco y Danza Española 2006” godalgu kā labākais dejotājs.

Pēc dalības raidījumā „Amicci“, kurā viņš tika līdz finālam, Kristo kļuva par zvaigzni Itālijā. Tomēr, pašlaik viņa prioritāte ir dalība deju trupā „Los VIVANCOS“. 

Aarons

Dzimis Reusā, spēlēja divus mūzikas instrumentus – vijoli un ģitāru, pabeidza mākslas skolu “Qüanticoh Independent School” Kanādā.

12 gadu vecumā viņš spēlēja vijoli Amsterdamas Jauniešu simfoniskajā orķestrā un mācījās slavenājā Nīderlandes baleta teātra deju skolā, bet 15 gadu vecumā dejoja un muzicēja flamenko trupā “Gypsy Soul”.

Aarons Pabeidza Profesionālo deju konservatoriju “Instituto del Teatro” Barselonā un par saviem nopelniem saņēma balvu kā labākais gada students.  Aarons saņēma grantu un ar trupu “Ballet Jeunes d’Europe”, kuras horeogrāfi bija Ramons Ollers un Carloss Gils, apceļoja Franciju.

Viņš bija “Ballet de Zaragoza” solists un piedalijās sekojošajās izrādēs:

 • Davide Bonbana Broken Skin
 • Olafa Šmita Don Juan
 • El Cascanueces
 • Patsi Kupe Matt Nómadas
 • El Pájaro azul
 • Nila Kriste Purcell Pieces  
 • Džordža Balančīna Alegro brillante
 • Roberta Norta Entre dos aguas
 • Mauro Galindo Carmina Burana
 • Patris Montanjona Para ella
 • Rafaela Dardera Extreme

Šajā trupā viņš, kā pieacināts mākslinieks, veidoja arī savu horeogrāfiju. Viņš bija galvenais dejotājs Patrika de Banas “Nafas Dance Company”  un dejoja uzvedumos “Good night Amadeous” un “Night songs” visā Eiropā.  Aarons bija arī “Scottish Ballet” solists, spēlējot Pelnrušķītē, Rubīnos, Epizodēs, Artefaktos un 32 Kriptogramās. 

Aarons tika apbalvots ar vairākām godalgām ieskaitot Pirmo balvu Flamenko 2001 un Skatītāju balvu 2001 5.Castellon de la Plana sacensībās, un arī balvu ka labākāis dejotājs sacensībās Ribarojā, Valensijā.

Pašlaik Aarons ir pasaules turnejā kopā ar brāļiem trupā „Los VIVANCOS“. 

Israels

Piedzima Barselonā un no pašas bērnības viņam bija raksturīgas īpašas ātruma un koordinācijas spējas.

11 gadu vecumā viņam piedāvāja iespēju iestāties speciālizētajā “Circ du Soleil” skolā, tomēr viņš izvēlējās no sākuma pabeigt “Qüanticoh Independent School” privātskolu Kanādā.  

12 gadu vecumā viņš spēlēja Amsterdamas jauniešu simfoniskajā orķestrī un studēja Nīderlandes baleta teātra deju skolā, bret jau 16 gadu vecumā viņš saņēma godalgu kā labākais dejotājs festivālā Kanādā un tika aicināts piedalīties „Kanādas provinces mūzikas festivālā“. Drīz viņš pabeidza Professionālo deju konservatoriju “Instituto del Teatro”.

Israels bija solists deju trupā  “FlamenKos”, ar kuru uzstājās Kanādā un ASV, kā arī kā solists vairāk nekā gadu viņš dejoja uzvedumā “Somorrostro”, kuras vadītājs un horeogrāfs bija Havjers Latorre, una ar minēto uzvedumu viņš apceļoja visu Spāniju.  

22 gadu vecumā viņs bija solists Žoakīna Korte deju kolektīvā un ar uzvedumu “Of Love and Hate” uzstājās  Eiropā un Āzijā. Viņš dejoja uz vislabākājām Krievijas, Francijas, Itālijas, Portugāles un Ukrainas skatuvēm.

Viņš bija solists mūsdienu deju trupā “Nafas Dance Company”, dejojot “Good night Amadeous” un “Night songs” uzvedumos, kuru režisors un horeogrāfs bija Patriks de Bana. 

Savas karjeras laikā viņš strādāja pie uzvedumiem un pasākumiem visā pasaulē.

Beidzot viņš ir atgriezies Madridē un kopa ar saviem brāļiem dibināja unikālu trupu „Los VIVANCOS“.

Juda

Dzimis Barselonā un kopš pašas bērnības demonstrēja aizraušānos ar mūziku un dejām. Viņš apmeklēja vingrošanas, cirka un dažādas cīņas nodarbības, tādas ka džudo, džiu-džitsu un citus. Pabeidza  “Qüanticoh Independent School” Vaknuverā.

Apbalvots ka labākais čellists Kiwanis mūzikas festivālā, saņēma pirmo balvu horeogrāfijas konkursā Ribarojā un balvu par labāko horeogrāfiju konkursā “VI Certamen Coreografico de Castellon de la Plana”.  Absolvējis profesionālo deju skolu Berselonā, mācījies slavenājā flamenko studijā “Amor de Dios“ un Nīderlandu baleta teātra skolā.

Juda bija kolektīva “FlamenKos“ solists un horeogrāfs , ar kuru 2 gadus uzstājās Kanādā, kā arī bija solists flamenko uzvedumā “Somorrostro” , kura režisors un horeogrāfs bija Havjers Latorre.

Juda bija arī Manolo Carrasko uzveduma “Aires del Sur” solists un uzstājās Spanijā un Ķīnā, kā arī kā solists uzstājās uzvedumā “Delirios de Don Quijote”, kura režisors un horeogrāfs bija Sara Lezana.

DANIELE FINCI PASKA


Režisors, mākslinieciskais konsultants

Režisors, rakstnieks, horeogrāfs un klauns. Mums ir ļoti paveicies, ka mūs konsultē Daniele Finci – starptautiskā izklaides koncerna “Cirque du Soleil” Corteo šova veidotājs un režisors. Daniele saņēma Šveices godalgu, Teātra godalgu par gada labāko turnejas šovu, ka arī tika izvirzīts Brodvejas Drama desk Labākā režisora godalgai.  

Daniele ir 2006.gada Olimpisko spēļu Turīnā noslēguma ceremonijas autors, ko noskatījās simtiem miljonu skatītāju. Viņš ir vairāku Tetro Sunil uzvedumu, ka arī šovu Migla (Nebbia), Lietus (Rain) un Donka (Donka) (Cirque Éloize sadarbībā ar  Teatro Sunil), kas  saņēma milzīgu starptautisku atzinību, autors un režisors. Viņa projekti, kuriem ir raksturīgs cilvēcīgums un rotaļīgs gars, pašlaik tiek uzvesti pasaules vadošajos teātros.

DŽŪLIJA HAMELINA


Mākslinieciskais konsultants

Priecājamies par Džūlijas Hamelinas eksperta padomiem.  Džūlija ir prestižās avangarda cirka kompānijas Cirque Éloize līdzdibinātāja.  Pateicoties viņas darbam,  Cirque Éloize ar savām izrādēm uzstājas pasaules slavenākajos teātros, neskaitāmajos starptautiskajos festivālos un arī Brodvejā. Viņa 2010.gadā izrādīja vairāk nekā trīs simtus  uzvedumu piecdesmit piecās valstīs.  Attīstot veiksmīgu sadarbību ar Teatro Sunil, Džūlija satika Daniele Finci Pasku.

FERNANDO VELASKEZ


Muzikālais pavadījums

Liels prieks, ka vienu no mūsu darbiem orķestrē Fernando Velaskez – īsts muzikālo emociju komponists, kurš strādā gan filmās, gan teātrī. Viņš, kā vairāku slavenu skaņdarbu autors, ir saņēmis prestižās godalgas, tādas kā Medalla de Circulo de Escritores Cinematografico par labāko partitūru, Academy Award Music par labāko filmas skaņdarbu un arī godalgas no Starptautiskās Filmu mūzikas kritiķu asociācijas.


Orķestra ieraksts

Komponists Ernsts Donanji 1943.gadā nodibināja Ungārijas Radio un Televīzijas Simfonisko Orķestri, kas ārpus valsts ir plaši pazīstams ar nosaukumu Budapeštas Simfoniskais orķestris. Pēc Otrā pasaules kara orķestris, diriģenta Giorga Lehela vadībā, kļuva populārs visa pasaulē, gan pateicoties saviem ierakstiem, gan arī radiopārraidēm. Pašlaik orķestris tiek uzskatīts par vienu no Eiropas prestižākiem orķestriem un saņem ļoti labas atsauksmes visā pasaulē, īpaši pateicoties Bethovena koncertu ierakstiem.